راهنمای خرید

پس از مراجعه به وبسایت رفاهی پیشه به آدرس www.refahi.pishe۲۴.ir بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. در این صفحه مشخصات خود را وارد کنید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.
اگر قبلا در سایت رفاهی پیشه ثبت نام کرده‌اید، پس از مراجعه به وبسایت رفاهی پیشه به آدرس www.refahi.pishe۲۴.ir بر روی گزینه ورود کلیک کنید. پس از وارد کردن شماره تماس و رمز عبور خود، بر روی گزینه ورود کلیک کنید.
پس از ثبت نام یاپس از ثبت نام یا ورود، به صفحه اصلی رفاهی پیشه منتقل می‌شوید. در این صفحه لیستی از تخفیف‌های قابل استفاده را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از این تخفیف‌ها، وارد صفحه توضیحات و خرید می‌شوید.

راهنمای خرید از سایت رفاهی پیشه

در این صفحه باید به دقت، توضیحات ذکر شده را بخوانید. ، به صفحه اصلی رفاهی پیشه منتقل می‌شوید. در این صفحه لیستی از تخفیف‌های قابل استفاده را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از این تخفیف‌ها، وارد صفحه توضیحات و خرید می‌شوید. در این صفحه باید به دقت، توضیحات ذکر شده را بخوانید.
تاریخ اعتبار: پیش از خرید بن، حتما به تاریخ اعتبار آن دقت کنید. پس از تاریخ ذکر شده، بن‌ها قابل استفاده نیستند.
معرفی مختصر کسب و کار و آدرس: در این بخش توضیحاتی در مورد برند، فروشگاه و کسب و کاری که قصد خرید بن تخفیف آن را دارید، مشاهده می‌کنید.
قیمت مبنا: قیمت مبنا، قیمتی که است که درصد تخفیف بر اساس آن محاسبه می‌شود. اما با توجه به تغییرات دائمی قیمت پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید بن، با فروشگاه مورد نظر تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.
روش پرداخت: در این قسمت روش پرداخت هزینه بن‌ها با توجه به بازه‌های قیمتی، تشریح شده است.
انواع روش‌های پرداخت: ۲ شیوه اصلی پرداخت در این سامانه وجود دارد: ۱. روش نقدی ۲. روش کسر از حقوق

امکان ویژه استفاده از اعتبار: این امکان در صورتی که شرکتی که در آن مشغول فعالیت هستید، از طریق فرآیندهای اداری، مبلغ مشخصی را به عنوان اعتبار خرید برای حساب شما شارژ کرده باشد، این مبلغ را می‌توانید در بخش اعتبار شما مشاهده کنید. در صورتی که تمایل به استفاده از این مبلغ داشته باشید، پس از انتخاب مبلغ بن، تعداد و نحوه دریافت بن، گزینه استفاده از اعتبار را تیک بزنید. با اینکار مبلغ بن از اعتبار شما کسر خواهد شد.
در صورتی که بن درخواستی از مبلغ اعتبار شما بیشتر باشد، مابقی مبلغ را می‌بایست بصورت نقدی پرداخت کنید. ادامه فرآیند مشابه حالت "خرید نقدی" که توضیح داده شد، صورت می‌گیرد.
در صورتی که مازاد "خرید نقدی" از اعتبار شما بیشتر از ۵۰۰،۰۰۰ تومان باشد، می‌توانید برای پرداخت آن از گزینه کسر از حقوق استفاده کنید. ادامه فرآیند، مشابه حالت "کسر از حقوق" که توضیح داده شد، صورت می‌گیرد.
برخی تخفیف‌های ارائه شده در سامانه رفاهی پیشه، بصورت معرفی نامه تعریف شده‌اند. برای استفاده از این تخفیف‌ها ابتدا می‌بایست مبلغ دقیق هزینه از فروشنده استعلام شود. به عنوان مثال خرید بن تخفیف مرکز زبان ماهان بصورت معرفی نامه است. شما ابتدا می‌بایست از طریق تماس با این مرکز، مبلغ دقیق دوره مورد نظر خود را استعلام نمایید. سپس با ورود به صفحه بن تخفیف "مرکز
زبان ماهان"، معرفی نامه را انتخاب کنید و تعداد درخواستی را عدد ۱ ثبت کنید. نحوه دریافت را مشخص کنید. بر روی گزینه خرید نقدی (و یا برای مبالغ بیش از ۵۰۰،۰۰۰ تومان کسر از حقوق ) را انتخاب کنید. تیم پشتیبانی رفاهی پیشه با شما تماس خواهند گرفت و نحوه پرداخت هزینه و دریافت معرفی نامه خود را برای شما تشریح خواهند کرد.
راهنمای خرید از سایت رفاهی پیشه

نحوه دسترسی به سوابق خرید و ویرایش پروفایل:
به منظور مشاهده وضعیت درخواست و همچنین سوایق ان و نیز ویرایش پروفایل مطابق تصویر زیر عمل نمایید
راهنمای خرید از سایت رفاهی پیشه

نکات مهم:
  1. در هنگام خرید حتما به مواردی مثل تاریخ اعتبار، قیمت مبنا، توضیحات، آدرس و توضیحات روش پرداخت دقت کنید.
  2. در هنگام انتخاب بن و همچنین خرید محصول از فروشنده دقت کنید که در صورت خرید از فروشگاه کمتر از مقدار بن تهیه شده، مبلغی از طرف فروشگاه به شما بازگردانده نخواهد شد. به عنوان مثال اگر شما یک بن ۵۰،۰۰۰ تومانی داشته باشید اما خرید شما از فروشنده ۴۰،۰۰۰ تومان باشد، باقیمانده مبلغ از طرف فروشنده به شما بازگردانده نخواهد شد. لذا توصیه میکنیم که سعی کنید مبلغ خرید را تا حد امکان به مبلغ بن خود نزدیک کنید.
  3. در توضیحات برخی از بن‌ها قید شده است که محدودیت در حجم بن‌های قابل عرضه وجود دارد، در هنگام خرید این بن‌ها حتما پیش از خرید، با شرکت کسب و کار رضوی تماس بگیرید.
  4. در صورت بروز هرگونه اشکال در کلیه مراحل، می‌توانید با تیم پشتیبانی رفاهی پیشه از طریق شماره‌های زیر تماس بگیرید.
    ۰۵۱-۳۷۱۲۳۷۱۲ داخلی ۱۱۵